W związku ze zbliżającym się okresem urlopowym informujemy Państwa o planowanej przerwie w działalności naszej firmy, w dniach: 23.12.2015 do 08.01.2016 r.

10 lat gwarancji

10 lat gwarancji

Od 2002 roku dostarczamy Państwu nasze produkty, od 14 lat zmieniamy ofertę dostosowując się do potrzeb naszych klientów i trendów rynkowych, niezmienna pozostaje jedynie solidność, trwałość i moc ARYSTO, dlatego od 2016 roku ruszamy z projektem 10 lat gwarancji.

Projekt obejmować będzie wkłady kominkowe które zostaną zakupione, podłączone oraz zabudowane przez naszego dystrybutora (lista na www.arysto.com.pl), wkłady te zostaną objęte 10 letnią gwarancją.

Osoba która zakupiła wkład i dotrzymała w/w warunków zobowiązana będzie do nadesłania kopii karty gwarancyjnej korzystając z formularza widniejącego na naszej stronie, w odpowiedzi otrzyma pismo informujące o przedłużeniu gwarancji.

Chcąc skorzystać z usług naszego serwisu Klient będzie zobowiązany do okazania w/w pisma, faktury zakupu oraz karty gwarancyjnej z pieczątką,podpisem naszego dystrybutora.

10 letnia gwarancją obejmować będzie korpus wkładu natomiast na system podnoszenia będzie udzielana 5 letnia gwarancja.

Formularz zgłoszeniowy

Imię i Nazwisko

Telefon

E-mail

Wiadomość

Translate »